Kuchnia

Kuchnia skrojona na miarę – czyli zalety mebli na zamówienie

Kuchnia jest „sercem domu”. Nic dziwnego, że chcemy urządzić ją tak aby była dla nas wyjątkowym miejscem, gdzie z chęcią będziemy przygotowywać posiłki dla siebie i swojej rodziny. Musi być więc dopasowana do gustu i wymagań ich użytkowników. Co jeśli

Więcej

Krzesła do jadalni – propozycja dla odważnych

Krzesła, które wybraliśmy do dzisiejszego zestawienia z pewnością odbiegają od tradycyjnych krzeseł znajdujących się w jadalni, ale to przecież propozycja dla odważnych osób! Sprawdź, jak może wyglądać nowoczesna i praktyczna jadalnia.

Więcej

Kuchnia idealna – funkcjonalna i wygodna

Najlepiej gdy nasza kuchnia spełnia kilka wymagań. Musi być nie tylko ładna i wygodna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Jak to osiągnąć nawet w małym pomieszczeniu?

Więcej

Co jest bardziej opłacalne? Zakup zlewozmywaka czy zmywarki?

Przed tym dylematem staje dzisiaj niemal każdy, który po zakupie domu lub mieszkania stara się jak najlepiej urządzić jego wnętrza. Aktualnie zdecydowana większość osób wybiera zmywarkę, jednak trzeba pamiętać, że jeszcze kilka lat temu była ona rzadkością w polskich kuchniach.

Więcej

Jaka podłoga w kuchni?

Wybierając materiał do kuchni trzeba wziąć pod uwagę warunki, jakie w niej panują – częsty kontakt z wodą, tłuszczem i innymi zabrudzeniami. Mimo dużej ostrożności niestety nie uda nam się ochronić podłogi przed zachlapaniem. Jaka podłoga sprawdzi się w kuchni

Więcej

Jak szybko wyremontować kuchnię?

Chcesz odnowić kuchnię, ale nie masz czasu i pieniędzy na generalny remont? Podpowiadamy jak szybko wyremontować kuchnię, a dodatkowo nie zrujnować przy tym swojego budżetu domowego.

Więcej

Czy zmywarka jest sprzętem podstawowym w kuchni?

Czy zmywarka jest podstawowym wyposażeniem kuchni? Co z kwestią oszczędzania wody i pieniędzy? Co zrobić, kiedy sprzęt się zepsuje?

Więcej

Jakie nowoczesne sprzęty do kuchni?

Kuchnia staje się powoli miejscem, w który mamy coraz mniej do pracy, a nasze obowiązki przejmuje nowoczesny sprzęt AGD. Jak powinna być nowoczesna kuchnia? Jak ją zaprojektować?

Więcej

Wyspa kuchenna. Tak czy nie?

Wyspa kuchenna to brzmi dumnie. A co to właściwie jest? Nic innego tylko blat roboczy wraz z szafkami i szufladami, który ustawiony jest poza standardowym ciągiem mebli. Tego typu elementy spotykamy najczęściej w kuchniach o dużych powierzchniach lub otwartych na

Więcej

Zasady projektowania kuchni

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w naszym domu. Często właśnie tutaj, przy wspólnych posiłkach, spotykają się wszyscy domownicy. Aranżując wnętrze tego pomieszczenia warto zadbać, aby było ono nie tylko efektowne, ale także funkcjonalne.

Więcej