3 pomysły na aranżację przestrzeni na biurku, które musisz wprowadzić w pracy!

3 pomysły na aranżację przestrzeni na biurku, które musisz wprowadzić w pracy!

3 pomysły na aranżację przestrzeni na biurku, które musisz wprowadzić w pracy!

przez 15 lipca 2016

Pracujesz przy biurku i chciałbyś zaaranżować na nim przestrzeń, aby wykonywanie codziennych obowiązków stało się jeszcze łatwiejsze? W takim razie przedstawiamy Ci kilka propozycji, które możesz wprowadzić również u siebie i cieszyć się idealną przestrzenią do pracy.

Minimalizm przede wszystkim

Pomimo tego, że większości osób nie przeszkadza zagracone biurko, to zdecydowanie lepiej pracuje się wtedy, kiedy jest na nim stosunkowo mało wszelkiego rodzaju gadżetów. Dobrym pomysłem jest ograniczenie się wyłącznie do komputera, notatnika i dokumentów z którymi przyjdzie Ci pracować. Dzięki temu unikniesz rozpraszaczy, które będą odciągały Cię od głównego celu. Jeśli nawet zdecydujesz się na jakieś dodatki, to zadbaj o prosty układ, który będzie uporządkowany. Polecamy jasne kolory, a doskonałą bazą do stworzenia ciekawej aranżacji będzie biurko w kolorze białym.

organizer do gabinetu

organizer na biurko

Dobre oświetlenie

Nawet jeśli nie pracujesz w nocy lub wieczorami, to na biurko powinna znaleźć dobrej jakości lampka biurkowa. Nasz klimat jest taki, że często zdarzają się pochmurne dni, kiedy to światło jest zdecydowanie gorsze i źle się pracuje, szczególnie w przypadku nieco ciemniejszych pomieszczeń. Lampka powinna dawać się idealnie dopasować do potrzeb. Najlepiej, żeby można ją było dowolnie naginać, w zależności od potrzeb.

oświetlenie biura

Trochę zieleni

Warto wprowadzić do swojej przestrzeni na biurku jakiś element roślinny. Oczywiście nie mówimy tutaj o wielkim rozłożystym kwiatku, ale np. małym drzewku Bonsai. Z pewnością bardzo ładnie skomponuje się z minimalistycznym układem na biurku i stworzy aranżację, która rzeczywiście będzie zachęcała do tego, aby przy biurku usiąść i pracować.

Powyższe sposoby nie wymagają żadnych szczególnych nakładów finansowych. Czasami wystarczy bowiem wyłącznie jakiś drobny dodatek, aby nudną przestrzeń biurową zmienić w zdecydowanie interesującą aranżację. Niezależnie od wszystkiego, zawsze warto jest mieć na uwadze przede wszystkim swoje potrzeby i dopasować aranżację w taki sposób, aby odpowiadała Ci pod względem funkcjonalności.

W tej chwili brak komentarzy

...

Brak komentarzy

Badź pierwszą osobą, która doda komentarz.

<