5 niestandardowych dekoracji do Twojego domu

5 niestandardowych dekoracji do Twojego domu

5 niestandardowych dekoracji do Twojego domu

przez 3 lipca 2016

Chcesz uczynić dom jeszcze bardziej dopasowanym do Twoich potrzeb i wyjątkowy? Mamy dla Ciebie 5 propozycji niestandardowych możliwości dekoracji, które nie tylko bardzo dobrze wyglądają, ale niekiedy mogą również pełnić funkcję praktyczną.

Fotel – szklana kula

Bardzo ciekawe rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w miejscu, gdzie stoi półka z książkami. Będzie się można w takim fotelu wygodnie rozsiąść i oddać lekturze lub po prostu pomyśleć nad bieżącymi sprawami w spokoju. Nie musisz martwić się o wytrzymałość szkła, bowiem jest to bardzo stabilna konstrukcja.

szklany fotel

Motyw kwiatowy na ścianie łazienki

Jednakże nie mamy na myśli płytek ceramicznych w kwiaty, a ścienną kompozycję z kwiatów sztucznych lub żywych. Te drugie wymagają większej uwagi, aczkolwiek tego rodzaju dekoracja wygląda fenomenalnie i bardzo mocno przyciąga wzrok każdego, kto ją zobaczy.

motyw roślinny w łazience

Betonowe wykończenie wnętrz

Jest to coraz bardziej zauważalny trend, który w odpowiednio skomponowanym pomieszczeniu wygląda bardzo dobrze. Otóż mowa o tynkach, które z pozoru mogą wyglądać na niewykończone, jednak właśnie taki jest zamysł tego rodzaju dekoracji. Czasami ktoś decyduje się na to, aby cała ściana była w takim stylu, a jeszcze inna osoba wydziela jedynie fragment.

beton architektoniczny salon

Abstrakcyjne motywy na ścianach w łazience

Mówimy tutaj o całych ścianach zapełnionych różnymi kształtami i motywami, które się ze sobą przeplatają. Niekiedy mogą wydawać się wręcz przesadzone i zbyt mocne, ale i w tym wypadku właśnie o taki efekt chodzi. Z pewnością nie każdemu się spodoba, więc warto wcześniej przejrzeć wizualizacje, które dokładnie przedstawiają takie aranżacje.

abstrakcja w łazience

Stoliki i krzesła w nietypowych kształtach

Być może na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zbyt abstrakcyjne, jednakże warto im poświęcić nieco swojej uwagi. Mówimy tutaj o krzesłach, których siedzisko wyglądem przypomina pewnego rodzaju pajęczynę składającą się z cienkich, metalowych płaskowników. Stoliki zaś drewniane, na trzech nogach o niskim profilu.

nietypowy fotel

W tej chwili brak komentarzy

...

Brak komentarzy

Badź pierwszą osobą, która doda komentarz.

<