Co jest bardziej opłacalne? Zakup zlewozmywaka czy zmywarki?

Co jest bardziej opłacalne? Zakup zlewozmywaka czy zmywarki?

Co jest bardziej opłacalne? Zakup zlewozmywaka czy zmywarki?

przez 18 sierpnia 2016

Przed tym dylematem staje dzisiaj niemal każdy, który po zakupie domu lub mieszkania stara się jak najlepiej urządzić jego wnętrza. Aktualnie zdecydowana większość osób wybiera zmywarkę, jednak trzeba pamiętać, że jeszcze kilka lat temu była ona rzadkością w polskich kuchniach.

Co jest tańsze?

Z kilku testów przeprowadzonych przez blogerów wynikało, że koszt mycia w zmywarce jak i w zmywaku jest praktycznie na tym samym poziomie. Zatem producenci reklam tabletek do zmywarek i innych tego typu produktów nieco przeinaczyli fakty na swoją korzyść kolejny raz manipulując ludźmi. Należy jednak pamiętać, że zmywarka sama zmywa. My w tym czasie możemy spokojnie zrelaksować się na kanapie w salonie przy ulubionym serialu lub książce, a później trzeba będzie tylko wyjąć czyste naczynia. Inaczej sprawa wygląda przy zmywaniu ręcznym, bo zabiera nam ono sporo czasu i powoduje niszczenie skóry dłoni.

Co się bardziej opłaca?

Koszty jednego zmywania są porównywalne, czas działa na pewno na korzyść zmywarki. Jednakże, zmywarka sporo kosztuje i nie każdy z nas może sobie pozwolić na taki wydatek. Z drugiej strony, lepiej wydać trochę pieniędzy ciesząc się wolnymi wieczorami niż stać pół godziny przy zlewozmywaku.

W tej chwili brak komentarzy

...

Brak komentarzy

Badź pierwszą osobą, która doda komentarz.

<