Gdzie kupić profesjonalny sprzęt gastronomiczny we Wrocławiu?

Gdzie kupić profesjonalny sprzęt gastronomiczny we Wrocławiu?

Gdzie kupić profesjonalny sprzęt gastronomiczny we Wrocławiu?

przez 26 sierpnia 2021

Współcześnie niemal wszystkie elementy wyposażenia lokalu gastronomicznego można nabyć przez internet. Dotyczy to również wielkogabarytowych sprzętów takich jak piece, lodówki, czy meble. Wybierając drogi sprzęt do restauracji, warto skorzystać z porady specjalistów – można ich znaleźć w sklepach i hurtowniach gastronomicznych. 

Hurtownia gastronomiczna – asortyment

Największe hurtownie gastronomiczne prowadzą sprzedaż produktów dla wszystkich aspektów pracy restauracji: od podstawowego wyposażenia lokali różnego typu, przez akcesoria i przybory kuchenne, po odzież dla obsługi, czy nawet części zamienne maszyn i urządzeń. W praktyce oznacza to, że chcąc otworzyć lokal gastronomiczny, możesz go zaopatrzyć, korzystając z usług tylko jednego sprzedawcy.

Bogato wyposażony, profesjonalny sklep gastronomiczny we Wrocławiu można znaleźć na ulicy Wilczej 27. Hurtownia Gastro-Swiss (Swisspol Ltd. Sp. z o.o.) prowadzi sprzedaż urządzeń do obróbki termicznej i mechanicznej, meble oraz sprzęt do wszystkich typów lokali: restauracji, barów, pizzerii, punktów fast-food, a także kawiarni i cukierni. 

Oferta Gastro-Swiss: obróbka mechaniczna i termiczna potraw

Wśród najbardziej zaawansowanych urządzeń gastronomicznych możemy wymienić duże urządzenia do obróbki termicznej potraw: piece konwekcyjno-parowe, piekarniczo-cukiernicze, czy wielopoziomowe piece do pizzy. W zależności od profilu lokalu niezbędne mogą okazać się mniejsze urządzenia z tej grupy produktów: frytownice, grille, multipatelnie elektryczne, rożna, tostery, a także naleśnikarki i gofrownice.

Produkty z kategorii obróbki mechanicznej natomiast to wszelkiego rodzaju u rządzenia i narzędzia do szybkiego i wygodnego porcjowania, cięcia, czy mielenia. Wyróżnimy tutaj między innymi maszynki do mięsa, prasy do hamburgerów, obieraczki, nadziewarki, roboty kuchenne i wszelkie sprzęty wielofunkcyjne usprawniające codzienną pracę w kuchni.

Akcesoria i narzędzia gastronomiczne

W hurtowni Gastro-Swiss znajdziesz produkty dla lokali gastronomicznych o różnym profilu:

  • Restauracje – meble kuchenne ze stali nierdzewnej, lodówki, zmywarko-wyparzarki, garnki i patelnie, blachy, maszyny do wyrabiania konkretnych składników.
  • Firmy kateringowe – bemary, elementy zastawy stołowej, termosy do transportu żywności, akcesoria i przybory do serwowania dań.
  • Cukiernie i kawiarnie – ekspresy do kawy, maszyny do bitej śmietany, lodów i czekolady, porcjonery, ekspozytory, akcesoria do dekoracji.
  • Bary – maszyny i narzędzia barmańskie, szkło, kostkarki, stojaki, dystrybutory, otwieracze i akcesoria. 
  • Lokale typu fast food – opiekacze, salamandry, urządzenia do hot-dogów i hamburgerów, gyrosy.

W zachowaniu pożądanej temperatury dań pomogą także profesjonalne witryny i lampy grzewcze oraz podgrzewacze. Wszystkie te sprzęty występują w wielu wariantach zróżnicowanych pod względem wielkości, zastosowania, czy materiałów, z jakich zostały wykonane. 

Pozostałe kategorie: odzież i higiena

Istotnym elementem gastronomii każdego typu jest odpowiednia odzież. Ta dla pracowników kuchni powinna zapewniać komfort i higieną pracy, a ubrania dla obsługi pomagają budować spójny wizerunek lokalu. Hurtownia Gastro-Swiss sprzedaje spodnie gastronomiczne, bluzy, kitle, fartuchy, a także czapki i zapaski w różnych wzorach i wariantach materiałowych.

Dobry sklep gastronomiczny powinien także oferować sprzęt i produkty do utrzymania higieny w lokalu. Będą to wszelkiego rodzaju środki chemiczne dedykowane konkretnym powierzchniom, drobne akcesoria do czyszczenia (szczotki, wiadra) oraz większe urządzenia: wyparzarki, separatory do tłuszczu, sterylizatory i naświetlacze, czy lampy owadobójcze.

Zakupy online lub stacjonarnie

Produkty Gastro-Swiss spełniają wszystkie obowiązujące normy dotyczące kontaktu z żywnością i pozwalają zachować zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. W sklepie dostępne są sprzęty uznanych producentów, takich jak Stalgast, Hendi, Grafen, MBM, Samic, czy WEGA.
Gastro-Swiss oferuje darmową dostawę dla wszystkich zamówień powyżej 1 000 zł netto. Za standardową przesyłkę kurierską dla niewielkich produktów i akcesoriów zapłacimy 25 zł. Sklep umożliwia także odbiór osobisty zakupionych produktów oraz kontaktu z doradcą w swoim punkcie sprzedaży przy ulicy Wilczej 27 we Wrocławiu.

W tej chwili brak komentarzy

...

Brak komentarzy

Badź pierwszą osobą, która doda komentarz.

<