Niezwykłe gazetniki, abstrakcyjne zegary i… pień drzewa

Niezwykłe gazetniki, abstrakcyjne zegary i… pień drzewa

Niezwykłe gazetniki, abstrakcyjne zegary i… pień drzewa

przez 20 lipca 2016

Tymi dekoracjami w domu zaskoczysz swoich gości. Zależy Ci na tym, aby Twoje wnętrza nabrały zupełnie nowego i lepszego wyglądu? W takim razie jak najszybciej powinieneś zapoznać się z naszymi propozycjami pięknych dekoracji. Doskonale sprawdzą się one w każdym domu i wprawią zachwyt nie tylko Ciebie, ale również wszystkich gości, którzy Cię odwiedzą.

PLUG INN

Jest to zegar zaprojektowany przez firmę Frits Vink i należy do jednych z najbardziej znanych zegarów na rynku. Może pochwalić się pięknym i nowoczesnym designem z delikatną nutą stylu retro. Wszystkie elementy oraz szpiczaste wskazówki zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Dostępny w różnorodnych kolorach z pewnością będzie nie tylko miał zastosowanie praktyczne, ale również wizualne.

plug inn

VONDOM

Tutaj mamy do czynienia nie tylko z niezwykłą donicą, która została zaprojektowana z naciskiem na minimalizm i nadaje się doskonale do każdej nowoczesnej przestrzeni. Warto podkreślić, że tego typu dekoracje do domu nadają się do stosowania nie tylko wewnątrz, ale również i na tarasie. W ofercie Vondom znajdują się także futurystyczne meble.

donive vondom

YOKO

To nie tylko dekoracja, ale przede wszystkim doskonałe akcesorium do przechowywania gazet. Z pewnością świetnie uzupełni każdy design wnętrza nowoczesnego. Nadaje się do zastosowania w gabinetach, poczekalniach, czy choćby w salonie.

yoko gazetnik

GRID – Philippi

Prosta, aczkolwiek stylowa szala na owoce sprawdzi się zarówno w jadalni, jak również w salonie. Stanowi bardzo dobre uzupełnienie wnętrza, bowiem jej wykończenie ze stali szlachetnej budzi bardzo pozytywne odczucia i robi wrażenie. Szczególnie dedykowana pomieszczeniom urządzonym w nowoczesnym stylu.

patera na owoce

Dekoracyjny napis „THINK OUTSIDE THE BOX” – DekoSign

Napis można przykleić lub po prostu powiesić na ścianie. Jest to idealne rozwiązanie do pomieszczeń, gdzie liczy się przede wszystkim wnętrza kreatywne i nieszablonowe. Warto dodać, że nadaje się nie tylko do agencji interaktywnych czy reklamowych, ale również do domowego gabinetu i jako dekoracje salonu.

napis design

Wybór jak widzisz jest naprawdę spory i dlatego też warto byłoby wybrać coś, co jak najlepiej odda Twoje odczucia i odpowiednio uzupełni dane wnętrze.

W tej chwili brak komentarzy

...

Brak komentarzy

Badź pierwszą osobą, która doda komentarz.

<