Toaletka w sypialni dla kobiety w każdym wieku

Toaletka w sypialni dla kobiety w każdym wieku

Toaletka w sypialni dla kobiety w każdym wieku

przez 1 marca 2018

Toaletka w sypialni coraz częściej staje się nie tylko aranżacyjną atrakcją, ale również praktycznym nabytkiem. Sprawdza się przede wszystkim u kobiet, które cenią sobie komfort. Czym kierować się podczas wyboru toaletki? Jaki model najlepiej się sprawdzi i gdzie umiejscowić nasz nabytek?

Gdzie ustawić toaletkę?

Nasza toaletka kosmetyczna z lustrem powinna być umiejscowiona pod oknem, by nasza twarz była oświetlona na tyle, że wykonanie makijażu nie będzie sprawiało trudności. Jeśli nie jest to możliwe, bo mamy niewielką sypialnię, dobrze jest wybrać toaletkę z podświetlanym lustrem. Można również zdecydować się na ozdobne lampy, jednak w ich przypadku trzeba uważać na odpowiednie rozstawienie. Jeśli nie będziemy ostrożni, strumień światła ulegnie załamaniu a na naszej twarzy pojawią się cienie. Jaka barwa światła najlepiej się sprawdzi do toaletki? Najlepiej jest wybrać żarówki o chłodnej barwie dziennej, które mieszczą się w zakresie 5000-65000 K.

Jedna toaletka w wielu wydaniach

Warto pamiętać, że sama toaletka nie powinna być przesadnie masywna, by mogła ona nadawać wnętrzu lekko romantycznego charakteru. U osób, które cenią sobie porządek, toaletka powinna być wyposażona w szuflady z przedziałkami, w których ukryte zostaną wszystkie kosmetyki i akcesoria. W przypadku minimalistycznej toaletki o płytkich blatach i gładkich frontach, najlepiej jest postawić na niej niewielki organizer, w którym pomieścisz swoje sprzęty.

Niezbędne jest również odpowiednio dobrane siedzisko. Krzesło do toaletki będzie wygodniejsze niż puf, jednak nie pasuje ono do każdej aranżacji i może wadzić na niewielkiej przestrzeni. Krzesło jest idealnym kompanem klasycznej toaletki o toczonych nóżkach i licznych ozdobach. Z kolei miękki pluszowy puf będzie idealnie prezentował się z minimalistyczną toaletką w stylu skandynawskim.

Toaletka dla dziewczynki, czyli jak zbudować królestwo małej księżniczki?

Wielu producentów postanowiło zadbać o potrzeby najmniejszych księżniczek, więc wyczarowali oni toaletki w wersji mini. Mogą one pełnić funkcje biurka i pomieścić przy tym wszystkie skarby w postaci spinek, malowideł i pamiątek. W wersji od lat 3, model wyposażony jest w specjalne zabezpieczenia w postaci np. nietłukącego się lustra. Toaletka dla maluchów może również posiadać głośnik, który odtwarza melodyjkę.

W tej chwili brak komentarzy

...

Brak komentarzy

Badź pierwszą osobą, która doda komentarz.

<