Top 5 producentów najbardziej wytrzymałych płytek ceramicznych

Top 5 producentów najbardziej wytrzymałych płytek ceramicznych

Top 5 producentów najbardziej wytrzymałych płytek ceramicznych

przez 30 listopada 2014

Płytki ceramiczne można dziś położyć wszędzie tam, gdzie tylko się chce. Jeśli mamy wizję płytek ceramicznych na podłodze w przedpokoju, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby je tam umieścić. Dziś możliwości w kwestii płytek są niemalże niczym nieograniczone – jest na rynku ogromny ich wybór, ich style są tak różnorodne, że każdy znajdzie wśród nich coś odpowiedniego dla siebie i w ten sposób zadba o stylowe udekorowanie wnętrz, w których mieszka. Jedynym ograniczeniem w przypadku płytek ceramicznych może być ich wytrzymałość. Nie wszystkie płytki są bowiem tak samo wytrzymałe, natomiast w związku z tym, że jest to dosyć kosztowne, by w przedpokoju czy gdziekolwiek indziej zamontować wspomniane płytki, to warto wybrać takie, które będą nam służyły przez długie lata. Jakie są więc najbardziej wytrzymałe płytki ceramiczne dostępne dziś na rynku?

Top 5

Na pewno nie sposób nie wspomnieć o płytkach firmy Vives, które cieszą się sporym zainteresowaniem klientów oczywiście nie bez powodu. Płytki Vives są nie tylko atrakcyjne, jeśli chodzi o ich wygląd, ale są również niesamowicie wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Podobnie zresztą, jak płytki Azteca – to również marka godna polecenia w tej kwestii. Jeśli chodzi o płytki Azteca to możemy zastosować je praktycznie wszędzie – za ich pomocą możemy stworzyć bardziej surowe, bądź ciepłe wnętrze. Idealnie sprawdzą się jako płytki ścienne i podłogowe. Producent zapewnia swoim klientom gwarancję jakości, długotrwałego efektu i wytrzymałości materiału.

vives-płytki

azteca-płytki

Na uwagę zasługują również płytki znanej firmy Cersanit, które także nie odbiegają od pozostałych, jeśli chodzi o wytrzymałość i odporność na uszkodzenia oraz eksploatację. Numer cztery to płytki firmy Opoczno, bo choć niektórzy uważają tę markę za przereklamowaną, to jednak prawda jest taka, że płytki tej marki nie charakteryzowałyby się tak wysoką sprzedażą, gdyby były nic nie warte. Popularne są dziś także płytki Porcelanosa, czyli firmy hiszpańskiej. Są one przede wszystkim unikalne pod względem wyglądu i swojej prezencji. Możemy z powodzeniem zastosować je zarówno w kuchni, jak i łazience, salonie, czy przedpokoju.

cersanit-płytki

opoczno-płytki

porcelanosa-płytki

W tej chwili brak komentarzy

...

Brak komentarzy

Badź pierwszą osobą, która doda komentarz.

<