Wysokie wazony do salonu

Wysokie wazony do salonu

Wysokie wazony do salonu

przez 15 czerwca 2016

W dzisiejszych czasach nie ma problemów z tym, aby szybko znaleźć naprawdę ciekawe i modne dodatki, które dopełnią każde wnętrze. Jest to bardzo ważne, bowiem czasami małe szczegóły potrafią zrobić zdecydowanie najwięcej i jeszcze lepiej zadbać piękny wystrój danego pomieszczenia. W ostatnich miesiącach bardzo popularne stają się wysokie wazony do salonu. Postanowiliśmy wybrać kilka z nich i zaprezentować, abyś i Ty mógł przekonać się o tym, dlaczego warto je wybierać.

Wysoki wazon Turyn Baltic Pearl

Jest to jedna z naszych pierwszych propozycji, która doskonale sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych. Nie jest ważne, gdzie zdecydujesz się go postawić, ponieważ jest to na tyle uniwersalna ozdoba, iż sprawdzi się zarówno na podłodze, jak również parapecie.

Wykonany z masy ceramicznej może sprawiać wrażenie malowanego pędzlem, aczkolwiek jest niezwykle gładki. Warto podkreślić, że każdy wazon jest wykonywany ręcznie, co gwarantuje jego unikatowość.

Wazon Turyn Baltic

Wysoki wazon Turyn Baltic Wood

Można powiedzieć, że jest to poniekąd brat wazonu, który opisywaliśmy u góry. Również wykonywany ręcznie i z masy ceramicznej. Jednakże w tym wypadku mamy do czynienia z zupełnie innym kolorem – brązowym, który łudząco przypomina drewno.

Świetnie sprawdzi się do postawienia suszonych kwiatów oraz ciętych. Napełnienie wodą jest bardzo łatwe, a ze względu na swój niezwykły kształt wazon ten może być użyty już jako ozdoba sama w sobie.

Wazon Turyn Baltic Wood

Czy faktycznie warto?

Jak najbardziej tak, tym bardziej, że tego typu wazony nie kosztują zbyt wiele. Za niską kwotę możesz mieć bardzo ładną ozdobę do salonu, która z pewnością będzie niejeden raz zwracała uwagę gości, którzy Cię odwiedzą. Zawsze warto stawiać na tego typu dodatki, bo za niewielką cenę nadasz pomieszczeniom zupełnie nowego basku.

W tej chwili brak komentarzy

...

Brak komentarzy

Badź pierwszą osobą, która doda komentarz.

<