Chcesz mieć biuro w domu i nie wydać fortuny? Minimalizm przychodzi z pomocą

Chcesz mieć biuro w domu i nie wydać fortuny? Minimalizm przychodzi z pomocą

Chcesz mieć biuro w domu i nie wydać fortuny? Minimalizm przychodzi z pomocą

przez 19 lipca 2016

Chciałbyś urządzić dla siebie wygodne biuro w domu, ale przerażają Cię potencjalne koszty? Boisz się drogich mebli i problemów z doborem najlepszej aranżacji. Zaraz pokażemy Ci, że nie ma się czego obawiać i można mieć funkcjonalne domowe biuro bez wydawania wielkich pieniędzy na ten cel.

Wygodna praca za małe pieniądze

Jeśli zależy Ci na oszczędności, to zachęcamy do tego, abyś skupił się wyłącznie na minimalistycznych i prostych rozwiązaniach. Bez zbędnego przepychu, jednakże ergonomicznie i klasą.

Podstawą będzie dobrej jakości biurko oraz fotel obracany. Biurko powinno mieć odpowiednią przestrzeń roboczą, aby nigdy nie brakowało Ci miejsca podczas pracy. Zapewne będziesz chciał postawić na nim jeszcze laptopa i jednocześnie pracować z dokumentami papierowymi, więc lepiej zainwestować w coś większego.

Miejsce na książki i dokumenty

Nowoczesne biuro nie może się obejść bez regału na książki oraz dokumenty. Tutaj wszystko zależy od Ciebie, bo jeśli masz bogatą biblioteczkę, to wtedy warto doposażyć się regał o większych rozmiarach. Może się okazać, że wystarczy Ci niewielka szafka, która w pełni zaspokoi Twoje wymagania.

Jakie dodatki wybrać?

Z pewnością zgodzisz się, że gabinet składający się z fotela, biurka i szafki z pewnością nie wygląda zbyt zachęcająco. Wielką rolę odgrywają w takim wypadku dodatki, które nadadzą pomieszczeniu zdecydowanie lepszego charakteru. Przede wszystkim przyda się nieco zieleni oraz jakiś obraz na ścianie. W kącie może stanąć niewielka rzeźba lub fotel, w którym będziesz mógł się zrelaksować i poczytać książkę. Warto również doposażyć się w niewielki stolik, na którym postawisz kawę, czy niewielki wazon z kwiatami.

Kolory na ścianach powinny być jasne i nierozpraszające. Dzięki temu będzie się zdecydowanie lepiej pracowało, a pomieszczenie będzie jak najbardziej przyjazne. Unikaj przejaskrawionych kolorów, bowiem one niekorzystnie wpływają na nastrój oraz oczy.

małe biuro

małe biuro w przedpokoju

W tej chwili brak komentarzy

...

Brak komentarzy

Badź pierwszą osobą, która doda komentarz.

<