Kuchnia

Gdzie kupić profesjonalny sprzęt gastronomiczny we Wrocławiu?

Współcześnie niemal wszystkie elementy wyposażenia lokalu gastronomicznego można nabyć przez internet. Dotyczy to również wielkogabarytowych sprzętów takich jak piece, lodówki, czy meble. Wybierając drogi sprzęt do restauracji, warto skorzystać z porady specjalistów – można ich znaleźć w sklepach i hurtowniach

Więcej

Otwarte szafki w kuchni – zalety tego rozwiązania

Otwarte półki w kuchni mają swoich zwolenników, ale i przeciwników. Taka organizacja wzbudza sporo kontrowersji. Kuchnie otwarte wyglądają pięknie, ale czy są funkcjonalne? Poznaj zalety takiego rozwiązania i zobacz poniższą galerię zdjęć.

Więcej

Płyta indukcyjna – co warto wiedzieć?

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się płyta indukcyjna. Nic dziwnego. Jest to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy i jest przy tym wygodne w użytkowaniu. Co warto wiedzieć o płycie jeszcze przed jej zakupem?

Więcej

Kuchnia otwarta – o czym pamiętać łącząc salon z aneksem kuchennym?

Wiele nowoczesnych mieszkań posiada pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym. Rozwiązanie to jest świetnym pomysłem dla małych mieszkań, ponieważ otwarta przestrzeń powiększa optycznie pomieszczenie. Właściciele kawalerek często decydują się na wyburzenie ścianki, aby mieszkanie wydawało się atrakcyjniejsze. Pozostaje jednak pytanie,

Więcej

Kuchnia skrojona na miarę – czyli zalety mebli na zamówienie

Kuchnia jest „sercem domu”. Nic dziwnego, że chcemy urządzić ją tak aby była dla nas wyjątkowym miejscem, gdzie z chęcią będziemy przygotowywać posiłki dla siebie i swojej rodziny. Musi być więc dopasowana do gustu i wymagań ich użytkowników. Co jeśli

Więcej

Krzesła do jadalni – propozycja dla odważnych

Krzesła, które wybraliśmy do dzisiejszego zestawienia z pewnością odbiegają od tradycyjnych krzeseł znajdujących się w jadalni, ale to przecież propozycja dla odważnych osób! Sprawdź, jak może wyglądać nowoczesna i praktyczna jadalnia.

Więcej

Kuchnia idealna – funkcjonalna i wygodna

Najlepiej gdy nasza kuchnia spełnia kilka wymagań. Musi być nie tylko ładna i wygodna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Jak to osiągnąć nawet w małym pomieszczeniu?

Więcej

Co jest bardziej opłacalne? Zakup zlewozmywaka czy zmywarki?

Przed tym dylematem staje dzisiaj niemal każdy, który po zakupie domu lub mieszkania stara się jak najlepiej urządzić jego wnętrza. Aktualnie zdecydowana większość osób wybiera zmywarkę, jednak trzeba pamiętać, że jeszcze kilka lat temu była ona rzadkością w polskich kuchniach.

Więcej

Jaka podłoga w kuchni?

Wybierając materiał do kuchni trzeba wziąć pod uwagę warunki, jakie w niej panują – częsty kontakt z wodą, tłuszczem i innymi zabrudzeniami. Mimo dużej ostrożności niestety nie uda nam się ochronić podłogi przed zachlapaniem. Jaka podłoga sprawdzi się w kuchni

Więcej

Jak szybko wyremontować kuchnię?

Chcesz odnowić kuchnię, ale nie masz czasu i pieniędzy na generalny remont? Podpowiadamy jak szybko wyremontować kuchnię, a dodatkowo nie zrujnować przy tym swojego budżetu domowego.

Więcej