Aranżacja łazienki w stylu black & white

Aranżacja łazienki w stylu black & white

Aranżacja łazienki w stylu black & white

przez 21 listopada 2014

Łazienka w stylu black & white kusi wielu z nas z racji swojego atrakcyjnego wyglądu spowodowanego dobraniem barw, które kontrastują ze sobą w odpowiedni sposób. Ultranowoczesne meble w czarnym kolorze, efektownie wyglądające kafelki do łazienki to główne zalety tego rozwiązania. Połączenie bieli i czerni i metaliczne dodatki to idealna kompozycja. Od razu otrzymujemy wnętrze, które charakteryzuje się elegancją oraz poczuciem dobrego smaku. Jest to idealna propozycja dla domu, w którym podniosły styl odgrywa bardzo istotną rolę.

Styl black & white to połączenie elegancki z zachowaniem zasad minimalizmu. W celu osiągnięcia tego efektu często stosuje się zestaw szafki podumywalkowej z umywalką oraz lustrem w ciekawej formie.

Każdy klient, który decyduje się na ten właśnie styl ma wiele ciekawych możliwości jeśli chodzi o dobór mebli. Są one obecnie wykonywane w nowoczesnej technologii MDF PLUS AKRYL. Dzięki zastosowaniu tej właśnie technologii powierzchnie frontów zawsze osiągają bardzo wysoki połysk. Dodatkowo także odporne są na działanie promieniowania ultrafioletowego. Rozwiązanie to daje spore walory estetyczne, dodatkowo także pozwala na uzyskanie szerokiej gamy kolorystycznej. Płyta MDF posiadająca warstwę akrylu zawsze zachowuje idealną gładkość. Oprócz tego posiada podwyższoną odporność na wilgoć. Meble te są proste w czyszczeniu. Jeśli dodamy do tego właściwości ergonomiczne otrzymamy propozycję, która warta jest uwagi.

cz-b

W łazience Black and White można wykorzystać również meble o bardzo smukłej bryle. Wysokie szafki bardzo efektownie prezentują się na tle białej ściany. Nadają wnętrzu efektownego designu, który wspierany jest przez dobrze położone kafelki do łazienki.

Minimalizm, ponadczasowa elegancja oraz klasyczny wystrój – to właśnie gwarantuje nam umiejętne połączenie bieli oraz czerni. Jest to proste oraz sprawdzone rozwiązanie, z którego korzystają ludzie na całym świecie. Czerń, która przez długie lata nie miała racji bytu w łazience przy skutecznym wsparciu bieli tworzy doskonały klimat, którego próżno szukać w innych kombinacjach. Czarne stają się nie tylko meble, ale także umywalki, czy nawet kabiny prysznicowe.

łazienka czarno biała

 Jeżeli cenimy sobie klasyczne wnętrza to styl black & white będzie dla nas wyborem, z którego powinniśmy skorzystać w pierwszej kolejności. Uniwersalna biel charakteryzuje się tym, że świetnie pasuje do każdego koloru znajdującego się w łazience. Czerń z kolei jest gwarancją wprowadzenia do środka odrobiny awangardy. Obecnie może odgrywać najróżniejsze role, począwszy od konturu mebli, czy też barwa dominująca, której dopełnieniem są białe akcenty.  Czarny kolor odświeża meble, podkreśla ich linię. Staje się elementem, który odgrywa coraz większe znaczenie, stając się barwą, która doceniana jest nie tylko przez specjalistów od aranżacji wnętrz, ale także ludzi, którzy samodzielnie starają się urządzać wszystkie swoje pomieszczenia.

łazienka

łazienka

W tej chwili brak komentarzy

...

Brak komentarzy

Badź pierwszą osobą, która doda komentarz.

<