Nowoczesne modele baterii łazienkowych

Nowoczesne modele baterii łazienkowych

Nowoczesne modele baterii łazienkowych

przez 16 lutego 2015

Warto pamiętać, że charakter i stylistykę łazienki kształtują nie tylko płytki oraz kolor farby na ścianach, ale także wiele innych elementów. A do takich z pewnością zaliczyć możemy armaturę łazienkową. Na jakie modele baterii łazienkowych warto zwrócić uwagę? Które z nich sprawdzą się w nowoczesnych pomieszczeniach? Za chwilę się o tym przekonamy.

Kwadraty są w modzie

Flagowym wyrazem nowoczesności nazwać możemy z pewnością baterie o kwadratowych kształtach. Faktem jest, że w dzisiejszych, nowoczesnych czasach prostota robi zawrotną karierę w aranżacji wnętrz. I takie właśnie baterie łazienkowe są najbardziej modne. Masywne, wręcz surowe i pokryte błyszczącym chromem robią duże wrażenie. Oczywiście pod warunkiem, że do ich kształtu i stylistyki dopasowana została umywalka.

Istotną, pod kątem nowoczesności, jest także konstrukcja baterii łazienkowych. W chwili obecnej coraz częściej odchodzi się od schematu z dwoma kurkami. Bateria wyposażona jest w jeden, dopasowany pod względem stylistyki, przełącznik, którym możemy regulować natężenie oraz temperaturę wody.

Kolorystyka

Przez wiele lat żelaznym standardem były baterie łazienkowe pokryte lśniącym chromem. Trzeba przyznać, że to rozwiązanie idealnie odnalazło się we współczesnych trendach aranżacyjnych. Niemniej jednak na rynku dostępne są również baterie w innych kolorach. Oczywistym przejawem nowoczesności może być instalacja baterii w kolorze czarnym. Doskonale uzupełnia się wtedy ze śnieżnobiałą umywalką. Oczywiście równie dobrze możemy zastosować odwrotną konfigurację, chociaż nie będzie ona już tak efektowna. Oprócz czerni i bieli producenci proponują nam całą feerię barw. W chwili obecnej możemy dobierać baterie łazienkowe pod kolor innych elementów znajdujących się w pomieszczeniu. To daje duże możliwości aranżacji wnętrza w sposób niepowtarzalny.

Wybór nowoczesnych baterii łazienkowych z pewnością zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających Klientach. Oferowany asortyment wykazuje dużą innowacyjność oraz zróżnicowanie pod względem form i stylistyki. Z drugiej strony szeroki wachlarz możliwości stanowi też nie lada wyzwanie dla osób zajmujących się aranżacją wnętrz.

W tej chwili brak komentarzy

...

Brak komentarzy

Badź pierwszą osobą, która doda komentarz.

<